| شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨ |
فهرست اصلی
ثبت نظرات

 

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
اوقات شرعی
تازه مسلمان آمریکایی:شیرین ترین خاطره زندگیم دیدار امام خمینی ست


"لیلا رانفرد" تازه مسلمان آمریکایی: شیرین ترین خاطره زندگیم دیدار امام خمینی است

    شنبه, 22 تیر 1392 21:47


لیلا رانفرد مسلمان آمریکائی در بخش ره یافتگان نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در نشستی دوستانه به بیان خاطرات خود در گرایش به اسلام پرداخت.


وی گفت: من در خانواده مسیحی به دنیا آمده بودم و ازدوره نوجوانی سؤالاتی برایم مطرح بود که برای چه به این دنیا آمده ام و چرا باید خداوند را عبادت کنم. من در دانشگاه با یک فرد ایرانی آشنا شدم که اخلاق اسلامی او بسیار مرا جذب کرد.


وی ادامه داد: من بعدها با این فرد ایرانی ازدواج کردم و در اثر آشنائی با او با قرآن کریم آشنا شدم و این کتاب آسمانی را گمشده خود یافتم. بعد از این ماجرا من به اسلام گرویدم و احکام آن را با جان و دل اجرا کردم، اما باید گفت مسئله حجاب را به تدریج پذیرفتم وبعد از پذیرش حجاب به فلسفه آن پی بردم .


لیلا روانفرد گفت: خوشبختانه در جامعه آمریکا و بین خانواده و دوستان من مشکلی با اسلام آوردن من مشاهده نشد. و حتی در محیط کار من مسلمان شدن من امری پذیرفته شده بود.


وی با اشاره به خاطره دیدار خود با امام خمینی یادآورشد در آن زمان که امام خمینی در شهر قم بودند من در یک جلسه خصوصی ایشان را ملاقات کردم واین بهترین خاطره من بعد از اسلام آوردن بود همچنین من به جبهه های جنگ تحمیلی رفتم و در مکان های نماز خواندم که جایگاه شهدای اسلام بود.


وی در پایان عنوان کرد اسلام دین عقلانیت است و من با مطالعه قرآن کریم و کتب و ادبیه اسلامی به این نتیجه رسیدم که این تنها دینی است که می تواند با تکیه بر اصول عقلانی فلسفه زندگی در این جهان را وآخرت را برای انسانها تبیین کند.


سایت های مرتبط
نظرسنجی
به نظر شما از نظر کیفی مطالب سایت چگونه است؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1761
 بازدید امروز : 143
 کل بازدید : 1683006
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
 زمان بازدید : 0/1920
تمامی حقوق این سایت برای این سازمان محفوظ می باشد.